• Czeski
Wałbrzych
04.02.2011
System informacji SMS

Wszyscy potrzebujemy informacji, wszyscy chcemy być rzetelnie i natychmiast informowani o najważniejszych sprawach związanych z Wałbrzychem. Jako wałbrzyszanie chcemy przede wszystkim wiedzieć szybko o nadchodzących niebezpieczeństwach związanych z gwałtownymi zmianami pogody czy z zagrożeniami powodziowymi. Dzięki rejestracji w systemie SISMS będziemy takie informacje otrzymywać bezpośrednio z Urzędu Miasta na telefon komórkowy. Co więcej, będziemy także otrzymywać wiadomości związane z ważnymi wydarzeniami na terenie miasta.

Jak możemy otrzymywać takie wiadomości?
To proste - wystarczy wysłać JEDEN SMS o treści tak.dba09 na numer 661 000 112, a koszt tego sms'a jest równy zwykłej cenie sms'a w planie taryfowym.
Ważne - kod musi być przepisany z dokładnością, a poprawność rejestracji zostanie automatycznie potwierdzona SMS'em.

Od tej pory już zawsze będziemy otrzymywać informacje od Miasta, co będzie potwierdzone elektronicznym stemplem "MIASTO" w polu nadawcy wiadomości. Nigdy też przy użyciu systemu nie dostaniemy żadnych reklam. SISMS służy tylko do przekazywania najważniejszych informacji z Wałbrzycha do nas - mieszkańców.

Koszt wprowadzenia systemu w Wałbrzychu - 4000 zł brutto - w 100% finansowane przez PZU

Abonament miesięczny - 383,76 zł brutto (koszt Gminy)
Gmina ponosi także koszt wysłanej wiadomości SMS (po skończeniu się puli początkowej - 3 000) w wysokości 0,21 zł brutto za wiadomość.

Archiwum wiadomości »
Prześlij zdjęcie, zgarnij nagrody