• Czeski
  • Angielski
  • Francuski
  • Niemiecki
  • Polski
Imieniny: Aureliusza, Natalii i Rudolfa
czwartek, 27 lipca 2017
Kluby sportowe

 

Wykaz klubów sportowych.

 

L.P

Nazwa Klubu

Dyscyplina

Adres

Prezes

1.

Lekkoatletyczny Klub Sportowy „Górnik”

Lekka atletyka

ul. Szopena 1, 58-301 Wałbrzych

Stanisław Grędziński

2.

Ludowy Kolarski Klub Sportowy „Górnik”

kolarstwo

ul. Chopina 1a, 58-301 Wałbrzych, tel. 074 664 71 17

Ryszard Szram

3.

Klub Piłkarski „Górnik” Wałbrzych

Piłka nożna

ul. Ratuszowa 6, 58-304 Wałbrzych, tel. 074 664 22 26

Tomasz Jakacki

4.

Piłkarski UKS „Victoria”

Piłka nożna

ul. Dunikowskiego 39, 58-309 Wałbrzych, tel. 074 660 33 05

Mirosław Furmaniak

5.

Akademia Piłkarska Victoria

Piłka nożna

ul. Dunikowskiego 39, 58-309 Wałbrzych, tel. 074 660 33 05

Jarosław Cynar

6.

Miejskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej

Rekreacja

ul. Dunikowskiego 14, 58-309 Wałbrzych t. (074) 6659393

 

Tadeusz Godlewski

7.

Ciężarowy Klub Sportowy „Zagłębie” Wałbrzych

Podnoszenie ciężarów

ul. M.Wańkowicza 1, 58-304 Wałbrzych, tel. 074 843 21 88

Stanisław Pinkowicz

8.

Klub Kolarstwa Wałbrzych

Kolarstwo

ul. Mickiewicza 3B, 58-300 Wałbrzych

Piotr Stokłosa

9.

Kolarski Uczniowski Klub Sportowy „Biały Kamień”

Kolarstwo

ul. Andersa 50, 58-304 Wałbrzych,tel. (074) 8477720

 

Piotr Rapa

10.

UKS „Olimpijczyk”

Piłka nożna,

ul. Grodzka 41, 58-316 Wałbrzych, t. (074) 6648844

 

Dariusz Góralewicz

pływanie

 

 

11.

UKS „Baszta”

Piłka nożna

 

ul. Palisadowa 48, 58-316 Wałbrzych t.605251430

 

Marek Figurski

12.

Stowarzyszenie Sportowe „Ares”

Zapasy

ul. Malczewskiego 29/34, 58-309 Wałbrzych

Joanna Kołodziej

13.

Młodzieżowy Klub Sportowy „Chełmiec”

Siatkówka kobiet

ul. Wysockiego 11 a, 58-300 Wałbrzych,t.  605 845 910

 

Mariusz Gawlik-sekretarz

14.

Klub Piłkarski „Podgórze” Wałbrzych

Piłka nożna

ul. Poniatowskiego 3/1, 58-303 Wałbrzych

Solisz Daniel

15.

Wałbrzyski Klub Karate Kyokushinkai

Karate

ul. Krasickiego 4/4, 58-305 Wałbrzych

Dominik Marcin Tonkow

16.

Stowarzyszenie „Górnik Wałbrzych 2010”

Koszykówka

ul. Wysockiego 11 a, 58-300 Wałbrzych

Artur Wylandowski

17.

Młodzieżowy Klub Jeździecki „Randon Wałbrzych”

Jeździectwo

ul. Lipowa 2, 58-305 Wałbrzych

Wioletta Jeczeń

18.

Sudecki Ludowy Klub Sportowy „KSIĄŻ”

Jeździectwo

ul. Jeździecka 3, 58-306 Wałbrzych t. (074) 8405860

 

Marek Baryłko

19.

Kaczor Boks Team Wałbrzych

Boks

ul. Chopina 1a/8, 58-301 Wałbrzych

Wojciech Zaręba

20.

Stowarzyszenie  Absolwentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusa

Piłka nożna

ul. Zamkowa 4, 58-300 Wałbrzych

Rafał Kluba

21.

Wałbrzyskie Stowarzyszenie Motocyklowe „Chełmiec”

Sport motocyklowy i żużlowy

ul. Armii Krajowej 53, 58-302 Wałbrzych

Paweł Isański

22.

Klub Sportowy „Górnik Nowe Miasto”

Piłka nożna

Pl. Skarżyńskiego7, 58-301 Wałbrzych

Sebastian Raciniewski

rugby

j.w

 

23.

Klub Piłkarski „Gwarek”

Piłka nożna

ul. Jagiellońska 24, 58-300 Wałbrzych

Łukasz Prugar

24.

Victoria Aglomeracja Wałbrzyska

Piłka nożna

ul. Komuny Paryskiej 3/8, 58-304 Wałbrzych

Jacek Grabowski

25.

Towarzystwo Sportowe Victoria PWSZ

Siatkówka

ul. Zamkowa 4, 58-300 Wałbrzych t. (074) 8425560

 

Henryk Walentas

26.

Klub Sportowy „Czarni Wamag”

Piłka nożna

ul. Wrocławska 49, 58-306 Wałbrzych

Leszek Nurkiewicz

27.

Stowarzyszenie „GKS Zagłębie”

Piłka nożna

ul. Kasztelańska 1, 58-314 Wałbrzych

Henryk Garncarz

28.

Zapaśniczy Ludowy Klub Sportowy „Zagłębie”

Zapasy

ul. Chopina 1a, 58-300 Wałbrzych

Jan Jóskowski

29.

Wałbrzyski Klub Górski i Jaskiniowy

Sport wspinaczkowy

ul. Emilii Plater 1, 58-305 Wałbrzych

Karolina Wróblewska

30.

Wałbrzyskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

Ratownictwo

ul. Buczka 13/1, 58-300 Wałbrzych,t. (074) 8423072

 

Roman Maciaszek

31.

Sudeckie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

Ratownictwo

ul. Pankiewicza 10/2, 58-300 Wałbrzych

Jan Bryk

32.

Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe- Grupa Wałbrzysko-Kłodzka

Ratownictwo

ul. Poznańska 6, 58-303 Wałbrzych, t. (074 )8423414

 

Zdzisław Wiatr

33.

Aeroklub Ziemi Wałbrzyskiej

Sporty Lotnicze

al. Wyzwolenia 25, 58-300 Wałbrzych tel. 074  842 33 66

Jerzy Siatkowski

34.

Wałbrzyski Klub Sztuk Walki

Sztuki walki

ul. Palisadowa 95a/21, 58-314 Wałbrzych

Krzysztof Grajek

35.

Stowarzyszenie Sportów Siłowych i Kulturystki „Bałys Team”

Kulturystyka

ul. Kolonialna 29, 58-302 Wałbrzych

Krzysztof Bałys

36.

Wałbrzyskie Stowarzyszenie Bilardowe „Dziewiątka Wałbrzych”

Bilard

ul. Hetmańska 1, 58-316 Wałbrzych

Edward Stanuch

37.

Stowarzyszenie Rekreacyjno – Sportowe „Dęby Wałbrzych”

Rekreacja

ul. Beethovena 25, 58-300 Wałbrzych

Ireneusz Kędzierski

38.

Sportowy Klub Taekwon-do „Kobra”

Taekwon-do

ul. H. Barbussea ½, 58-305 Wałbrzych

Tomasz Bloch

39.

Klub Sportowy Underground Power Wałbrzych

Parkour, freerunning

Rynek 14/20, 58-300 Wałbrzych

Krzysztof Michalski

40.

Grupa Biegowa Wałbrzych

Biegi

ul. Kątowa 1/1 , 58-304 Wałbrzych

Michał Rais

41.

Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe „Ziemia Wałbrzyska”

 

ul. Chopina 1a, 58-301 Wałbrzych

Mieczysław Gwiazda

42.

Klub Sportowy „Atri”

Tenis ziemny

ul. Szmidta 4a, 58-300 Wałbrzych

Piotr Kaczmarczyk

43.

MKS „Orzeł”

Tenis stołowy

ul. Buczka 15/4, 58-300 Wałbrzych

Grażyna Charczuk

 

 

 

 

 

 

Prześlij zdjęcie, zgarnij nagrody
Go to airqualityapp Go to facebook Go to twitter